Momentum-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Fulgur-F1
Calathus purgationis strati inferioris, craticula calefactionis strati inferioris, calathus moduli strati inferioris
In lavatrice singulari, duplici vel triplici strato collocata, in variis modulis injectionis collocata, vitrea laboratorium reutilizabilia, ceramica, plastica, chalybem inoxidabilem et cetera abluens.
| Materia | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Color | Chalybs inoxidabilis opacus |
| Cylindrus actionis | Octo |
| Regulator positionis | Duo |
| Motus trahendi et propellendi structurae calathi | 550mm |
Camera purgationis introitus et exitus manualis impulsu-tractione
In parte inferiore machinae purgatoriae onus
Omnia genera sarcinularum reticulatarum et omnia genera insertionum calathi portare
| Dimensiones externae, altitudo in mm | 79mm |
| Dimensiones externae, latitudo in mm | 529mm |
| Dimensiones externae, Profunditas in mm | 546mm |
| Pondus Nettum | Duo chiliogrammata |


XPZ est princeps fabricator lavatricum vitreorum laboratorio destinatorum, sita in urbe Hangzhou, provincia Zhejiang, Sinis. XPZ perita est in investigatione, productione, et commercio lavatricum vitreorum automaticorum, quae adhibentur ad biopharmaceuticam, salutem medicam, inspectionem qualitatis, monitorium ciborum, et campum petrochemicum.
XPZ se dedicat ad solvendas omnes species problematum purgationis. Sumus praecipui suppeditatores auctoritatibus inspectionis Sinensibus et societatibus chemicis; interim, nota XPZ ad multas alias terras, ut Indiam, Britanniam, Russiam, Coream Meridionalem, Ugandam, Philippinas, etc., diffusa est. XPZ solutiones integratas praebet secundum postulata personalia, inter quas selectio productorum, institutio et exercitatio operandi, etc.
Exhibitio
