Momentum-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Fulgur-F1
Calathus purgationis strati inferioris, crates calathus purgationis strati inferioris, calathus moduli strati inferioris,
In lavatrice singulari, duplici vel triplici strato collocata, in variis modulis injectionis collocata, vitrea laboratorium reutilizabilia, ceramica, plastica, chalybem inoxidabilem et cetera abluens.
| Materia | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Color | Chalybs inoxidabilis opacus |
| Cylindrus actionis | Octo |
| Regulator positionis | Duo |
| Motus trahendi et propellendi structurae calathi | 550mm |
| Diameter interfaciei celeris | 32mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Ferculum calathi cum nexu moduli
Camera purgationis introitus et exitus manualis impulsu-tractione
In utroque ductu chalybis inoxidabilis impositus
Introitus aquae celeris obturaculi, aquam a tergo ducis camerae in singulos modulos injectionis abluens
| Dimensiones externae, altitudo in mm | 148mm |
| Dimensiones externae, latitudo in mm | 531mm |
| Dimensiones externae, Profunditas in mm | 577mm |
| Pondus Nettum | 3kg |
certificatio