Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Fulgur-F1
Calathus purgationis non iniectus
Aptus vasis oris lati, poculis mensoriis, et cetera.
| Materia | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Color | Chalybs inoxidabilis opacus |
| Fibulae parvae fontis | 18 |
| Altitudo | 105mm |
| Spatium | 60mm |
| Fibulae magnae vernales | 10 |
| Altitudo | 175mm |
| Spatium | 60mm |
Modulus corbis
| Dimensiones externae, altitudo in mm | 186mm |
| Dimensiones externae, latitudo in mm | 220mm |
| Dimensiones externae, Profunditas in mm | 445mm |
| Pondus Nettum | kg |