Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Fulgur-F1
Calathus purgationis non iniectus
Aptus vasis oris lati, poculis mensoriis, et cetera.
| Materia | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Color | Chalybs inoxidabilis opacus |
| Fibulae parvae fontis | 26 |
| Altitudo | 105mm |
| Spatium | 60mm |
Modulus corbis
| Dimensiones externae, altitudo in mm | 116mm |
| Dimensiones externae, latitudo in mm | 220mm |
| Dimensiones externae, Profunditas in mm | 410mm |
| Pondus Nettum | kg |