Ascendens-F1
Calathus purgandi, Crates calathorum, Calathus moduli,
Structura duplicis strati, apta modulo crateris calathi iniectionis et modulo crateris calathi non iniectionis
| Materia | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Color | Chalybs inoxidabilis opacus |
| Agnoscens corbis | Unus |
| Motus trahendi et propellendi structurae calathi | 550mm |
| Diameter interfaciei celeris | 32mm |
| Numerus modulorum onerabilium | Duo strata |
| Numerus modulorum unius strati | Duo |
Ferculum calathi cum nexu moduli
Camera purgationis introitus et exitus manualis impulsu-tractione
In utroque ductu chalybis inoxidabilis impositus
Introitus aquae celeris obturaculi, aquam a tergo ducis camerae in singulos modulos injectionis abluens
| Dimensiones externae, altitudo in mm | 609 mm |
| Dimensiones externae, latitudo in mm | 619 mm |
| Dimensiones externae, Profunditas in mm | 790 mm |
| Pondus Nettum | kg |