Pergere ad emendandum, ut qualitas mercium secundum requisita mercatus et emptorum confirmetur. Societas nostra programmata altae qualitatis curandae constituta habet ad Inspectionem Qualitatis pro Lavatrice Vitrearia Laboratoria Automatica 202L, Certificata CE, Libera Stabili, 1-3 Stratorum, cum Siccatione. Principium nostrum est "Pretia rationabilia, tempus productionis frugalis, et optimum servitium." Speramus nos cum pluribus emptoribus cooperaturos esse ad mutuam meliorationem et commoda.
Pergere ad emendandum, ut qualitas mercium secundum normas mercatus et emptorum congruat. Societas nostra programmata curationis qualitatis constituta habet.Lavatrix et Siccatrix Vitrearum Laboratorii Sinensis et Lavatrix Lagenarum LaboratoriiNunc habemus lineam productionis materiarum integram, lineam compositionis, systema moderationis qualitatis, et, quod est maximi momenti, multas technologias patentes et peritos artifices et artifices productionis, peritos venditionum greges. His omnibus commodis praediti, mox sumus "notam internationalem probatam monofilamentorum nylon" creaturi, et solutiones nostras ad omnem orbis partem diffundemus. Perpetuo in motu sumus et clientibus nostris servire conamur.

| Parametrus fundamentalis | |
| Temperatura operandi | 5-40°C |
| Potentia Electronica | 220V/50Hz vel 380V/50Hz |
| Filum electricum | 2m / 5*10m2 |
| Potentia calefactionis | 4kW/9kW |
| Potentia totalis | 5kW/11kW |
| Camera lavatoria | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Tabula externa | Chalybs inoxidabilis 304 |
| Capacitas | 3202L |
| Antlia peristaltica | quattuor partes |
| Programmata | 36 praedefinita, 100+ consuetudinaria |
| Temperatura lavationis | usque ad 95ºC |
| Portus RS 232 | Ad transferendas informationes datorum ex lavatrice |
| Tactus velum | Velum coloratum septem unciarum |
| Dimensio externa | A/L/P: 990*612*750mm |
| Pondus | 120 kg |
| Sensor temperaturae | PT1000 |
| Conexio interretialis praesto est | |
| Fenestra visibilis in ianua | |
| Systema monitorium conductivitatis pro ablutione | |
| Antlia amplificatrix aquae purae praesto est | |
| Condensator vaporis altae efficientiae | |
Introductio functionis
1. Optio dilationis initii: Lavatio constituta per numerationem regressivam vel tempus fixum
2. Functiones variis gradibus tesserae protectae
3. Systema moderandi: Moderatio microcomputatralis, RS485, isolatio optoconiunctorum, microprocessus importatus originalis, transmissio signi remota protecta.
4. Systema ianuae automaticae
5. Systema circulationis: Functio initii frequentiae variabilis; Fluxus antliae circulationis: 0-600L/min; Monitor pressionis et lavatio antispumans ad purgationem efficientem curandam; Bracchium aspersionis cum monitore celeritatis ad impedimentum monendum.
6. Systema craticulae purgatoriae: Craticulae purgatoriae in quolibet gradu permutabiles. Flexibilitas lavacri injectionis multi-gradualis et corbes permutabiles. Plus quam tres introitus aquae cum valvula automatica clausa. Identificatio automatica in corbe et regulatio fluxus aquae.
7. Altitudo capacitatis: Altitudo purgationis unius gradus: 70cm Altitudo purgationis in duobus gradibus: 46cm Altitudo purgationis in tribus gradibus: 17cm
Societas Technologiae Instrumentorum Hangzhou Xipingzhe, Ltd.
XPZ est fabricator princeps lavatricum vitreorum laboratorio destinatorum, situs in urbe Hangzhou, provincia Zhejiang, Sinis. XPZ peritus est in investigatione, productione, et commercio lavatricum vitreorum automaticorum, quae ad biopharmaceuticam, salutem medicam, inspectionem qualitatis, monitorium ciborum, et campum petrochemicum adhibentur.
XPZ se dedicat ad solvendas omnes species problematum purgationis. Nos sumus praecipui suppletores auctoritatibus inspectionis Sinensibus et societatibus chemicis; interim, nota XPZ ad multas alias terras, ut Indiam, Britanniam, Russiam, Coream Meridionalem, Ugandam, Philippinas, etc., diffusa est. XPZ solutiones integratas praebet secundum postulata personalia, inter quas selectio productorum, institutio et exercitatio operandi, etc.
Plura commoda inter societates colligemus ut res novas cum alta qualitate et servitio excellenti praebeamus, ut amicitiam nostram diuturnam conservemus.

Exhibitio


Pergere ad emendandum, ut qualitas mercium secundum requisita mercatus et emptorum confirmetur. Societas nostra programmata altae qualitatis curandae constituta habet ad Inspectionem Qualitatis pro Lavatrice Vitrearia Laboratoria Automatica 202L, Certificata CE, Libera Stabili, 1-3 Stratorum, cum Siccatione. Principium nostrum est "Pretia rationabilia, tempus productionis frugalis, et optimum servitium." Speramus nos cum pluribus emptoribus cooperaturos esse ad mutuam meliorationem et commoda.
Inspectio Qualitatis proLavatrix et Siccatrix Vitrearum Laboratorii Sinensis et Lavatrix Lagenarum LaboratoriiNunc habemus lineam productionis materiarum integram, lineam compositionis, systema moderationis qualitatis, et, quod est maximi momenti, multas technologias patentes et peritos artifices et artifices productionis, peritos venditionum greges. His omnibus commodis praediti, mox sumus "notam internationalem probatam monofilamentorum nylon" creaturi, et solutiones nostras ad omnem orbis partem diffundemus. Perpetuo in motu sumus et clientibus nostris servire conamur.