Solutiones et officia nostra augere et perficere pergimus. Simul, investigationem et emendationem officinae OEM pro accessoriis lavatoriis Sinensibus, saccis lavatoriis durabilibus separatim dispositis, facimus. Ad societatem et officinam nostram te invitamus. Si ulteriore auxilio eges, nobiscum communicare gratis senties.
Solutiones et officia nostra augere et perficere pergemus. Simul, investigationes et emendationes pro...Sacculi reticulati Sinenses ad lavandum vestes et pretium sacculi ad lavandum vestesSpiritu "primum fidem, progressum per innovationem, sinceram cooperationem et communem incrementum", societas nostra nititur futurum splendidum vobiscum creare, ut fiat suggestus pretiosissimus ad exportanda producta nostra in Sinam!
Momentum-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Fulgur-F1
Calathus purgationis strati inferioris, crates calathus purgationis strati inferioris, calathus moduli strati inferioris,
In lavatrice singulari, duplici vel triplici strato collocata, in variis modulis injectionis collocata, vitrea laboratorium reutilizabilia, ceramica, plastica, chalybem inoxidabilem et cetera abluens.
| Materia | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Color | Chalybs inoxidabilis opacus |
| Cylindrus actionis | Octo |
| Regulator positionis | Duo |
| Motus trahendi et propellendi structurae calathi | 550mm |
| Diameter interfaciei celeris | 32mm |
Ferculum calathi cum nexu moduli
Camera purgationis introitus et exitus manualis impulsu-tractione
In utroque ductu chalybis inoxidabilis impositus
Introitus aquae celeris obturaculi, aquam a tergo ducis camerae in singulos modulos injectionis abluens
| Dimensiones externae, altitudo in mm | 158mm |
| Dimensiones externae, latitudo in mm | 528mm |
| Dimensiones externae, Profunditas in mm | 566mm |
| Pondus Nettum | 3kg |