Gloria-2/F2
Aurora-2/F2
Fulgur-F2
Calathus purgationis iniectionum, Cista purgationis iniectionum, Modulus iniectionum
Ad purganda vitrea laboratorium adhibetur, ut lagena Erlenmeyer, lagena triangularis, lagena fundo rotundo, lagena fundo plano, lagena volumetrica, cylindrum mensorium.
| Materia | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Color | Chalybs inoxidabilis opacus |
| Diameter interfaciei celeris | 32mm |
| Iniectio fistula | ф10mm × A370mm |
| Numerus fistularum | quattuor partes |
| Crucis tenens | quattuor partes |
Cista purgatoria moduli iniectionis cum portu connexionis
Onus ad sinistram et dextram corbis moduli
Introitus celer obturatorius, aquam puram e calatho moduli in singulos injectionis canales moduli effunde.
| Dimensiones externae, altitudo in mm | 397mm |
| Dimensiones externae, latitudo in mm | 492mm |
| Dimensiones externae, Profunditas in mm | 495mm |
| Pondus Nettum | Duo chiliogrammata |
Certificatio
Societas Technologiae Biologicae Hangzhou Xipingzhe, Ltd.
XPZ est princeps fabricator lavatricum vitreorum laboratorio destinatorum, sita in urbe Hangzhou, provincia Zhejiang, Sinis. XPZ perita est in investigatione, productione, et commercio lavatricum vitreorum automaticorum, quae adhibentur ad biopharmaceuticam, salutem medicam, inspectionem qualitatis, monitorium ciborum, et campum petrochemicum.
XPZ se dedicat ad solvendas omnes species problematum purgationis. Nos sumus praecipui suppletores auctoritatibus inspectionis Sinensibus et societatibus chemicis; interim, nota XPZ ad multas alias terras, ut Indiam, Britanniam, Russiam, Coream Meridionalem, Ugandam, Philippinas, etc., diffusa est. XPZ solutiones integratas praebet secundum postulata personalia, inter quas selectio productorum, institutio et exercitatio operandi, etc.
Plura commoda inter societates colligemus ut res novas cum alta qualitate et servitio excellenti praebeamus, ut amicitiam nostram diuturnam conservemus.
Officina XPZ

Exhibitio

