Momentum-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Fulgur-F1
Calathus purgationis strati inferioris, craticula calefactionis strati inferioris, calathus moduli strati inferioris
In lavatrice singulari, duplici vel triplici strato collocata, in variis modulis injectionis collocata, vitrea laboratorium reutilizabilia, ceramica, plastica, chalybem inoxidabilem et cetera abluens.
| Materia | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Color | Chalybs inoxidabilis opacus |
| Cylindrus actionis | Octo |
| Regulator positionis | Duo |
| Motus trahendi et propellendi structurae calathi | 550mm |
In duo strata divisa ad alveum reticulatum implendum
Bracchium rotatorium aspersionis inclusum
Camera purgationis introitus et exitus manualis impulsu-tractione
| Dimensiones externae, altitudo in mm | 226mm |
| Dimensiones externae, latitudo in mm | 529mm |
| Dimensiones externae, Profunditas in mm | 569mm |
| Pondus Nettum | 5.6 kg |