Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Fulgur-F1
Calathus purgationis iniectionum, Cista purgationis iniectionum, Modulus iniectionum
Purgare potest 28 pipettas, 28 phialas speciminis et 9 lagenas Erlenmeyer, lagenas, lagenas volumetricas, etc.
| Materia | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Color | Chalybs inoxidabilis opacus |
| Diameter interfaciei celeris | 32mm |
| Iniectio fistula | 2.5 mmxH110mm 4 mmxH160mm 6 mmxH220mm |
| Numerus fistularum | 65 partes |
| Sedes pro pipettis | 28 partes |
| Crucis tenens | 28 partes |
| Numerus possessorum | 9 partes |
| Positio partium vernalium | 9 partes |
| Tegumentum tenacium | PA |
Cista purgatoria moduli iniectionis cum portu connexionis
Onus ad sinistram et dextram corbis moduli
Introitus celer obturatorius, aquam puram e calatho moduli in singulos injectionis canales moduli effunde.
| Dimensiones externae, altitudo in mm | 265mm |
| Dimensiones externae, latitudo in mm | 190mm |
| Dimensiones externae, Profunditas in mm | 493mm |
| Pondus Nettum | 3kg |