Momentum-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Fulgur-F1
Calathus purgationis iniectionum, Cista purgationis iniectionum, Modulus iniectionum
Ad phialas speciminis purgandas adhibitus.
| Materia | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Color | Chalybs inoxidabilis opacus |
| Diameter interfaciei celeris | 32mm |
| Iniectio fistula | ф2.5mm × A45mm |
| Numerus fistularum | 119 partes |
| Crucis tenens | 119 partes |
Cista purgatoria moduli iniectionis cum portu connexionis
Onus ad sinistram et dextram corbis moduli
Introitus celer obturatorius, aquam puram e calatho moduli in singulos injectionis canales moduli effunde.
| Dimensiones externae, altitudo in mm | 114mm |
| Dimensiones externae, latitudo in mm | 190mm |
| Dimensiones externae, Profunditas in mm | 490mm |
| Pondus Nettum | 4.1 chiliogrammata |