Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Fulgur-F1
Calathus purgationis iniectionum, Cista purgationis iniectionum, Modulus iniectionum
Ad purganda vitrea laboratorium adhibetur, ut lagena Erlenmeyer, lagena triangularis, lagena fundo rotundo, lagena fundo plano, lagena volumetrica, cylindrum mensorium.
| Materia | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Color | Chalybs inoxidabilis opacus |
| Diameter interfaciei celeris | 32mm |
| Iniectio fistula | ф6mm × altezza 220mm |
| Numerus fistularum | Decem partes |
| Crucis tenens | Decem partes |
Cista purgatoria moduli iniectionis cum portu connexionis
Onus ad sinistram et dextram corbis moduli
Introitus celer obturatorius, aquam puram e calatho moduli in singulos injectionis canales moduli effunde.
| Dimensiones externae, altitudo in mm | 253mm |
| Dimensiones externae, latitudo in mm | 140mm |
| Dimensiones externae, Profunditas in mm | 488mm |
| Pondus Nettum | 0.8kg |