Ascendens-F1
Calathus purgationis iniectionum, Cista purgationis iniectionum, Modulus iniectionum
Ad purgandas pipettas adhibetur.
| Materia | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Color | Chalybs inoxidabilis opacus |
| Diameter interfaciei celeris | 32mm |
| Numerus fistularum | 116 partes |
| Altitudo structurae | 150mm |
| Altitudo pipettae lavabilis | 585mm |
Cista purgatoria moduli iniectionis cum portu connexionis
Onus ad sinistram et dextram corbis moduli
Introitus celer obturatorius, aquam puram e calatho moduli in singulos injectionis canales moduli effunde.
| Dimensiones externae, altitudo in mm | 279mm |
| Dimensiones externae, latitudo in mm | 558mm |
| Dimensiones externae, Profunditas in mm | 352mm |
| Pondus Nettum | kg |