Studium nostrum et propositum societatis semper est "Semper desideriis clientium nostrorum satisfacere". Pergimus in comparandis, formandis, et designandis productis insignibus summae qualitatis pro clientibus nostris, tam veteribus quam novis, et occasionem communem attingere, tam clientibus nostris quam nobis. Pretio vili Sinarum, lavatrix vitrea industrialis plena automataria 126L laboratorium, pretium est. Sincera cooperatio vobiscum, crastino die laetitiam omnino dabit!
Studium nostrum et propositum societatis semper est "Semper desideriis clientium nostrorum satisfacere". Perseveramus in comparandis, designandis, et designandis productis insignibus summae qualitatis, tam clientibus veteribus quam novis, et ad occasionem communem et clientibus nostris et nobis perveniendis.Lavatrix Vitrea Sinensis et Lavatrix Vitrea LaboratoriiHis omnibus auxiliis, singulis clientibus praebere possumus producto qualitate praestanti et traditione opportuna cum summa responsabilitate. Cum societas iuvenis et crescens simus, fortasse non optimi sumus, sed omni ope conati sumus ut socii boni vobis simus.
| Parametrus fundamentalis | |
| Temperatura operandi | 5-40°C |
| Potentia Electronica | 220V/50Hz vel 380V/50Hz |
| Filum electricum | 2m / 5*10m2 |
| Potentia calefactionis | 4kW/9kW |
| Potentia totalis | 9kW/13kW |
| Camera lavatoria | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Tabula externa | Chalybs inoxidabilis 304 |
| Capacitas | 202L |
| Antlia peristaltica | quattuor partes |
| Programmata | 36 praedefinita, 100+ consuetudinaria |
| Temperatura lavationis | usque ad 95ºC |
| Portus RS 232 | Ad transferendas informationes datorum ex lavatrice |
| Tactus velum | Velum coloratum septem unciarum |
| Dimensio externa | A/L/P: 990*612*750mm |
| Pondus | Centum chiliogrammata |
| Sensor temperaturae | PT1000 |
| Conexio interretialis praesto est | |
| Fenestra visibilis in ianua | |
| Systema monitorium conductivitatis pro ablutione | |
| Antlia amplificatrix aquae purae praesto est | |
| Condensator vaporis altae efficientiae | |
Introductio functionis
1. Optio dilationis initii: Lavatio constituta per numerationem regressivam vel tempus fixum
2. Functiones variis gradibus tesserae protectae
3. Systema moderandi: Moderatio microcomputatralis, RS485, isolatio optoconiunctorum, microprocessus importatus originalis, transmissio signi remota protecta.
4. Systema ianuae automaticae
5. Systema circulationis: Functio initii frequentiae variabilis; Fluxus antliae circulationis: 0-600L/min; Monitor pressionis et lavatio antispumans ad purgationem efficientem curandam; Bracchium aspersionis cum monitore celeritatis ad impedimentum monendum.
6. Systema craticulae purgatoriae: Craticulae purgatoriae in quolibet gradu permutabiles. Flexibilitas lavacri injectionis multi-gradualis et corbes permutabiles. Plus quam tres introitus aquae cum valvula automatica clausa. Identificatio automatica in corbe et regulatio fluxus aquae.
7. Altitudo capacitatis: Altitudo purgationis unius gradus: 70cm Altitudo purgationis in duobus gradibus: 46cm Altitudo purgationis in tribus gradibus: 17cm




Societas Technologiae Biologicae Hangzhou Xipingzhe, Ltd.
XPZ est princeps fabricator lavatricum vitreorum laboratorio destinatorum, sita in urbe Hangzhou, provincia Zhejiang, Sinis. XPZ perita est in investigatione, productione, et commercio lavatricum vitreorum automaticorum, quae adhibentur ad biopharmaceuticam, salutem medicam, inspectionem qualitatis, monitorium ciborum, et campum petrochemicum.
XPZ se dedicat ad solvendas omnes species problematum purgationis. Nos sumus praecipui suppletores auctoritatibus inspectionis Sinensibus et societatibus chemicis; interim, nota XPZ ad multas alias terras, ut Indiam, Britanniam, Russiam, Coream Meridionalem, Ugandam, Philippinas, etc., diffusa est. XPZ solutiones integratas praebet secundum postulata personalia, inter quas selectio productorum, institutio et exercitatio operandi, etc.
Plura commoda inter societates colligemus ut res novas cum alta qualitate et servitio excellenti praebeamus, ut amicitiam nostram diuturnam conservemus.

Exhibitio

Studium nostrum et propositum societatis semper est "Semper desideriis clientium nostrorum satisfacere". Pergimus in comparandis, formandis, et designandis productis insignibus summae qualitatis pro clientibus nostris, tam veteribus quam novis, et occasionem communem attingere, tam clientibus nostris quam nobis. Pretio vili Sinarum, lavatrix vitrea industrialis plena automataria 126L laboratorium, pretium est. Sincera cooperatio vobiscum, crastino die laetitiam omnino dabit!
Pretium vile SinarumLavatrix Vitrea Sinensis et Lavatrix Vitrea LaboratoriiHis omnibus auxiliis, singulis clientibus praebere possumus producto qualitate praestanti et traditione opportuna cum summa responsabilitate. Cum societas iuvenis et crescens simus, fortasse non optimi sumus, sed omni ope conati sumus ut socii boni vobis simus.