Nostrae solutiones a clientibus magnopere agnoscuntur et fidunt, atque perpetuo mutantes necessitates pecuniarias et sociales pro Optimo Pretio pro Sinis P-Audio Stylo 15″ Partibus Speaker Calathus Speaker satisfacient. Si de solutione nostra captus es, nobiscum loquere libenter; tibi praestabimus pretium insuperabile pro Qualitate et Pretio.
Nostrae solutiones a clientibus magnopere agnoscuntur et fidunt, atque necessitatibus oeconomicis socialibusque perpetuo mutantibus satisfacient.Pretium partium Sinarum pro structura PA et oratoribus PACum integratio oeconomica mundi provocationes et opportunitates industriae xxx afferat, societas nostra, per laborem communem, qualitatem ante omnia, innovationem et mutuum commodum continuata, satis confidit ut clientibus nostris sincere solutiones idoneas, pretia competitiva et servitium optimum offerat, et ut, disciplina nostra perseverans, futurum clarius cum amicis nostris construat, sub spiritu altioris, celerioris, validioris.
Momentum-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Fulgur-F1
Calathus purgationis strati inferioris, crates calathus purgationis strati inferioris, calathus moduli strati inferioris,
In lavatrice singulari, duplici vel triplici strato collocata, in variis modulis injectionis collocata, vitrea laboratorium reutilizabilia, ceramica, plastica, chalybem inoxidabilem et cetera abluens.
| Materia | Chalybs inoxidabilis 316L |
| Color | Chalybs inoxidabilis opacus |
| Cylindrus actionis | Octo |
| Regulator positionis | Duo |
| Motus trahendi et propellendi structurae calathi | 550mm |
| Diameter interfaciei celeris | 32mm |
Ferculum calathi cum nexu moduli
Camera purgationis introitus et exitus manualis impulsu-tractione
In utroque ductu chalybis inoxidabilis impositus
Introitus aquae celeris obturaculi, aquam a tergo ducis camerae in singulos modulos injectionis abluens
| Dimensiones externae, altitudo in mm | 158mm |
| Dimensiones externae, latitudo in mm | 528mm |
| Dimensiones externae, Profunditas in mm | 566mm |
| Pondus Nettum | 3kg |